Канада освіта

11-10-2016

Канада освітаКанада унікальна своїми природними багатствами і якістю життя населення. Ця країна відрізняється високим рівнем життя, низьким рівнем злочинності, високими освітніми стандартами та широкими перспективами для випускників університетів і коледжів. На сьогоднішній день Канада входить до числа лідерів в області високих технологій, інженерних і природничих наук. Пропоную обучение за рубежом
Тисячі туристів зі всього світу приїжджають сюди, щоб насолодитися красою національного парку Маунт-Робсон, побачити Ніагарський водоспад, підвісний міст Капилано, побувати на фестивалі тюльпанів в Оттаві, піднятися на хмарочоси і прокотитися по швидкісній магістралі в Монреалі.
Оскільки в країні дві офіційні мови і навіть два національних гімну, навчання в Канаді проходить як англійською, так і французькою мовою. Велика увага приділяється практиці, тому вже з першого курсу учні проходять оплачуване стажування в місцевих компаніях, покриваючи тим самим витрати на навчання.

5 причин навчатися саме в Канаді: 1. Безпека
2. Висока якість освіти
3. Доступні ціни на освіту та житло
4. Хороша екологія
5. Гостинність країни

Освіта Перший раз діти йдуть до школи у віці 6 років. Початкова школа: 1-ий – 6-ий клас, середня і старша школа: 7-ої-12-ий клас.
Канада приймає іноземних студентів з 7-го класу. Для того, щоб вчитися в середній школі, Вашій дитині необхідно добре володіти як мінімум англійською мовою. Навчання на французькою проходить в деяких школах. При цьому основною мовою все-таки вважається англійська.
Всі державні школи є змішаними, тобто там навчаються як хлопці, так і дівчатка. Однак приватні школи можуть бути тільки для дівчаток або тільки для хлопчиків.
Якість освіти в державних і приватних школах практично однакове. Але приватні, звичайно ж, вважаються більш престижними.
Навчальний рік, як правило, починається у вересні і закінчується в кінці червня.

Середня школа:
Вибір як державних, так і приватних шкіл дійсно великий. Однак студентам з інших країн буває нелегко потрапити в приватні школи, так як в них буває високий конкурс – батьки записують туди дітей ще до їх народження.
Приватні школи приймають іноземних студентів з 7 класу. Проживання для них може бути організовано як в студентській резиденції, так і в родині.
Такі школи пропонують студентам індивідуальний підхід, менша кількість учнів у класі і великий вибір освітніх програм.
Завдання приватних шкіл – не тільки дати кращу освіту, але і розкрити таланти дитини, прищеплювати їй любов до наук, мистецтва і спорту. Орієнтовна вартість навчання за рік: 23000 канадський доларів.

Для того, щоб потрапити туди Вам знадобиться:

1. Високий середній бал за останні 2 року навчання в російській школі
2. Пройти співбесіду англійською мовою
3. Пройти мовний тест і тест з математики
4. Підготувати відгуки від директора та викладачів школи

Державні школи трохи поступаються приватним. У них також працюють висококваліфіковані викладачі і також всебічно розвивають дитину.
У державній школі іноземні громадяни мають право навчатися з 9 класу. Середня вартість такої освіти 14000-15000 канадських доларів на рік.

Для того, щоб вступити в таку школу Вам знадобиться:
1. Пройти мовне тестування
2. Пройти співбесіду
3. Надати оцінки за останні два роки навчання в російській школі
Наявність сертифіката про проходження мовного іспиту не обов’язково.

Студенти, які бажають отримати середню освіту в Канаді подають документи на довгострокову студентську візу. Розгляд документів може зайняти до трьох місяців.
Для студентів, які закінчили школу в Канаді, процес вступу в університет дещо спрощується, так як дітей зі шкільної лави готують до труднощів, які можуть їх чекати на іспитах.

Вища освіта Вища освіта в Канаді підрозділяється на бакалавріат, магістратуру та професійну освіту.
Як і в Росії, для того, щоб отримати ступінь бакалавра, студент повинен відучитися 4 роки.
Для того, щоб вступити на перший курс, Вам знадобиться атестат про середню освіту і результати тестування IELTS чи TOEFL. Крім цього, деякі університети просять студентів написати мотиваційний лист та надати рекомендації від викладачів школи, яку закінчив абітурієнт.Зрозуміло, чим краще Ваші оцінки і чим вище екзаменаційний бал, тим більше у Вас шансів вступити в канадський ВНЗ.
Також в деяких Вишах практикується переклад з російського університету в канадський. Це можливо при мінімальної академічної різниці та максимальному збігу пройденого матеріалу.
Важливим елементом навчання в Канаді вважається проходження стажувань. Студент має право пройти до трьох стажувань у місцевих компаніях Канади для того, щоб поліпшити свої практичні навички та отримати досвід роботи.

Кращі університети Канади:
1. Торонтський університет
2. Університет Британської Колумбії
3. Університет Макгілла
4. Університет Макмастер
5. Монреальський університет

Канада – країна дуже гостинна. Близько 9 відсотків студентів – приїжджі з різних країн. Серед них американці, англійці, французи, шотландці, німці.
Найпопулярніші напрямки освіти пов’язані з IT технологіями та інжинірингом.

Професійна освіта: Сьогодні найбільшу популярність серед самих канадців мають саме коледжі.На відміну від Росії, утворення у багатьох коледжах вважається такою ж престижною, як і в університеті. При цьому, поступити в коледж набагато простіше, а ціна буде в рази нижче.
Більш, ніж в 150 коледжах країни представлені різні напрями підготовки: починаючи від бізнесу і будівництва, закінчуючи готельним справою і вивченням екології.
А якщо Ви захочете продовжити свою освіту в одному з напрямів, Ви зможете перейти в один з університетів країни.

Для вступу Вам знадобиться:

1. Пройти мовний іспит IELTS або TOEFL
2. Надати оцінки за останні два роки навчання в російській школі.

Мовні курси: Оскільки в Канаді практикується як англійською, так і французькою мовою, кількість мовних шкіл обчислюється десятками. На сьогоднішній день у Вас є можливість поліпшити свої знання англійської мови як у приватних школах, так і при університеті. Вибір програми залежить від Ваших цілей. Якщо ви хочете підвищити свої навички мови для подорожей і спілкування з друзями з інших країн, Ви можете вибрати базовий курс англійської. Якщо мова потрібна Вам для просування по кар’єрних сходах, Ви можете вибрати курс професійного або ділового англійської.На базі деяких університетів є спеціальні курси, що допомагають абітурієнтам підготуватися до складання мовних іспитів і вступу в університет.

Імміграція: Для того, щоб навчатись у Канаді, Вам необхідно одночасно подати документи на студентську візу і на візу тимчасового мешканця. Але перш за все Ви повинні отримати офіційне запрошення від школи або університету.
Практика минулих років показує, що отримати таку візу нескладно, якщо Ви виконали всі вимоги візового відділу Канади. По такій візі Ви зможете офіційно працювати до 20 годин на тиждень.

Якщо Ви хочете вивчати мову на курсах, Вам, швидше за все, знадобиться туристична віза за умови, що саме навчання буде тривати не менше півроку. Відзначимо, що працювати по туристичній візі Ви не зможете.
Може трапитися і так, що Вам дуже сподобається ця країна і Ви заходите вступити в місцевий університет або коледж. Подати документи на студентську візу Ви зможете подати там. Звичайно, для її отримання Вам необхідно буде виконати деякі умови, але отримати її на місці цілком можливо.

Канада – країна іммігрантів. Саме тому там існує величезна кількість програм, що дозволяють випускникам Вузів отримати громадянство. Найбільш поширена програма — «Canadian Experience Class».
Успішне закінчення університету в Канаді дасть Вам можливість практично безперешкодно отримати місцеве громадянство. Програма «Canadian Experience Class» надає можливість залишитися жити в країні, якщо Ви закінчили університет і пропрацювали в Канаді не менше одного року.
Крім цього, у кожній провінції є своя програма. Але всіх їх об’єднує одне: Вам необхідно закінчити очну форму навчання в університеті або коледжі Канади і отримати дозвіл на роботу після навчання.