Кафе в Польше

0
352

Необхідність оформлення ліцензій та інших дозволів детально описується в польському законодавстві, де докладно розписані всі сфери діяльності, з яких необхідно мати ліцензії. При чому якщо для будь-якої діяльності при відкритті Открыть Кафе в Польше потрібні цілий список ліцензій, то вказана інформація про кожен з них. Далі ми розглянемо види підприємницької діяльності, для яких потрібні ліцензії або інші дозволи:

— Робота, пов’язана з металургією на всіх етапах виробництва: від дослідних робіт, видобутку корисних копалин, до виплавки готової продукції;
— Виробництво з подальшою реалізацією товарів, призначених для використання у військовій або поліцейській сфері: зброя будь-якого виду, амуніція, боєприпаси, вибухонебезпечні препарати.
— Енергетична діяльність на всіх її етапах: починаючи від виробництва і закінчуючи транспортуванням і визначенням точок отримання.
— Послуги охоронців та охорони майна
— Робота в засобах масової інформації, а саме радіо і ТБ.
— Перевезення вантажні та пасажирів
— Агенства працевлаштування

Якщо з якихось причин підприємство не відповідає встановленим вимогам для отримання ліцензії, то державні органи можуть відмовити у видачі. Варто зазначити, що після отримання ліцензії ви не маєте права порушувати умови, дотримання яких вона була видана, адже якщо при черговій перевірці інспектор помітить порушення, ліцензія може бути відредагована або ж зовсім анульована, після чого легальна діяльність повинна бути припинена. Найчастіше рішення з цього приводу приймає міністр, за яким закріплений вид діяльності, на який видається ліцензія, проте існують винятки з цього правила. Як приклад можна навести ліцензію, яка видається для транслювання на радіо і ТБ. Незалежно від виду діяльності, встановлені строки, на які видаються ліцензії – не менше 2 і не більше 50 років.