Іptv на телевизоре smart tv

10-27-2017

(Internet Protocol Television) — технологія цифрового телебачення нового покоління з інтерактивними функціями і безмежними можливостями. MasterIPTV приносить кращу якість послуги IPTV з 2014 року. З більш ніж 15 серверів по всьому світу, ми прагнемо надати нашим клієнтам кращу якість IPTV. Коли ви використовуєте наш сервіс, Ви приєднаєтеся до тисячам інших клієнтів по всьому світу, щоб дивитися необмежену ТБ на ходу. Ми пропонуємо iptv на телевизоре smart tv. Ви можете дивитися телевізор, коли ви знаходитесь вдома і навіть коли ви знаходитесь на дорозі з-за нашого крос-Сумісність пристрою. Все що вам потрібно це підключення до інтернету!
Серед основних переваг IPTV можна назвати високу чіткість зображення і звуку, а також відсутність необхідності в проведенні додаткового проводу, оскільки передача Інтернету і телебачення здійснюється через один кабель Ethernet.

В даний час ми пропонуємо своїм клієнтам наступні переваги використання IPTV:

многопрограммную ретрансляцію різноманітних каналів;
опцію електронного розкладу передач (телепрограму);
можливість запису передачі;
безкоштовне надання послуги в тестовому режимі.
Основною відмінністю даного сервісу від звичайного кабельного телебачення є те, що провайдер IPTV надає користувачу, крім відеоконтенту, додаткові інтерактивні послуги. Це дозволяє клієнту дивитися програми та передачі в зручний для нього час, залишаючись не прив’язаним до ефірного розкладом.