инвестиционный портфель

6-2-2017

инвестиционный портфель — це сукупність вкладень у різні напрями заради зниження ризиків отримання збитків. Для того, щоб сформувати оптимальний портфель інвестора необхідно правильно підібрати інвестиційні інструменти і розподілити між ними кошти.

Інвестиційні портфелі повинні включати в себе, в незалежності від рівня планованої прибутковості, і консервативні, і помірковані, і агресивні інструменти. Правильне формування інвестиційного портфеля — це 80% успіху. У більшості випадків достатньо проводити управління інвестиційним портфелем 1-2 рази в місяць. Управління інвестиційним портфелем полягає в періодичному перегляді складу і часток активів, що входять в нього.

Формування інвестиційного портфеля

Формування інвестиційного портфеля — завдання не з легких, особливо для новачка, який жодного разу не інвестував і не вникав у поняття «портфель інвестицій». А тому я вирішив надавати послугу формування інвестиційного портфеля, яку назвав «Замовити інвестиційний портфель».

Іншими словами, якщо у вас виникають деякі труднощі чи питання при створенні вашого інвестиційного портфеля, то я можу допомогти вам в цьому питанні. Використовуючи всі мої знання в цій сфері, на основі математичного моделювання та інших мат. інструментів, використовуючи оптимальне співвідношення ризику і прибутковості, а також виходячи з вашої суми інвестування — выгодно вложить деньги сформую для вас інвестиційний портфель.