ІНТИМНИЙ МАСАЖ

12-18-2016

ІНТИМНИЙ МАСАЖ
Дотик вважають найдавнішою з почуттів людини, а зір і слух виявили пізніше. Ласкаві дотики партнера будуть приємні кожному, якого б людина статі і віку. Масаж приносить різноманітність у ваше інтимне життя, у ваших стосунках з’являється якась глибина. В даний час стають популярними східні види масажу. Наприклад, еротичний (або інтимний масаж, збудливий, розслабляючий. Пропоную вам кращий салон, у якому вам зроблять Интим массаж

Для проведення сеансу еротичного масажу можна використовувати ефірні масла. Але варто вибирати такі олії, які мають чуттєвими діями і які будять бажання партнера. Найбільш поширеними маслами з такими діями є масло троянди і жасмину, а також сандалового дерева. Їх дія полягає також у тому, щоб звільнити мозок людини від турбот і відкрити серце для романтики та екзотики. Також вони володіють обволікаючим і зігріваючим властивостями. Але якщо вам захочеться внести родзинку, використовуйте ладан або чорний перець.

Для початку потрібно створити романтичну обстановку. Одягну??ті щось зручне і ошатне. ??фарбуйте кімнату за допомогою квітів, будь-яких тканин. Не забудьте розкласти зручні і м’які подушки. Фантазуйте, запаліть свічки, підберіть розслаблюючу музику, щоб вона була приємна і неголосна. Загалом, створити теплу обстановку. І не забудьте підготувати достатню кількість білизни та рушників.

І чоловіки і жінки люблять дотику, всупереч загальній думці, що жінки люблять вухами, а чоловіки очима. І ті й інші здатні робити еротичний масаж. Для жінки масаж рекомендують починати з ніг і рук. Первісна завдання полягає в тому, щоб розслабити і зняти стрес і напруга партнера, намагатися відволікти від нагальних проблем. Потім потрібно масажувати все тіло, але уникати ерогенних зон. Для чоловіка масаж варто почати з голови, зокрема з шиї та обличчя і потім поступово перейти до спини. Торкатися потрібно ніжно і легко, щоб дотику приносили задоволення. Можна розтирати, здавлювати і погладжувати партнера.

Позу для масажу ви можете вибрати будь-яку. Це залежить від ваших індивідуальних переваг, головне щоб партнер, робить масаж міг доторкнутися до будь-якої частини тіла. Ви можете сидіти на партнера, коли він на животі або коли він лежить на спині. А можете лежати на боці, обличчям один до одного, або бути повернений до спини. Існує особливий вид масажу, при якому партнери одночасно пестять один одного. Для цього виду вибирають позицію хрест-навхрест. При цьому для початку, можна обом встати на коліна.

Головне не поспішати. Так буває, коли партнери знають один одного давно і їм не терпиться перейти до головної дії. Потрібно насолоджуватися вивченням тіл один одного. Це одна з рис, яка відрізняє інтимний масаж. Сексуальне збудження відбувається паралельно, коли партнери торкаються, вивчають один одного, дивуються, розглядають, пробують.