Интернет-магазин «Технодинамика»

0
250

Ми раді вітати вас на сайті нашої компанії.

Історія компанії бере свій початок в 2005 році з моменту відкриття першого  магазину. На той момент в магазині був представлений широкий асортимент електроніки і побутової техніки.

«Технодинамика»  сьогодні, це мережа магазинів, сформованими незалежно від  інших магазинів, і ми можемо запропонувати покупцеві величезний вибір електроніки і побутової техніки. У наших магазинах також представлені товари  електроніки і побутової техніки в Європі і Азії. Компанія стежить що б її асортимент постійно поповнювався новинками, а вже існуючі позиції завжди були в прямому доступі покупцеві. Ми намагаємося представити Вашій увазі продукцію від іменитих брендів як вітчизняних так і закордонних.

«Технодинамика» пропонує Вам політику демократичних цін, а також доступну і зручну дисконтну програму.

Крім мережі магазинів, Вам також доступна послуга інтернет замовлень наших товарів.
А на нашому сайті http://tehnodinamika.ru/ Ви завжди можете слідкувати за новинками, ознайомиться з асортиментом, подивитися огляди на товар. За допомогою нашого форуму Ви завжди будете в курсі більшості, зможете задати всі Ваші питання, отримати консультацію, стежити за всіма подіями в «Технодинамика».
За роки роботи колективом нашої компанії був придбаний безцінний досвід і відмінне розуміння потреб українських споживачів. На основі отриманих знань були сформовані і активно застосовуються унікальні принципи роботи і передові підходи до обслуговування покупців, які допомагають нам працювати з максимальною ефективністю на благо наших клієнтів.
Cамий поширений і зручний спосіб оплати покупок. Ви віддаєте співробітнику Служби доставки гроші при отриманні замовлення. Звертаємо вашу увагу, що подарункові карти ЕЛЬДОРАДО до оплати не приймаються.

Онлайн оплата банківською картою

Ми приймаємо онлайнплатежі по Cледующим платіжним системам:
Visa, MasterCard, JCB, DCL

visa mastercard jcb dcl
До оплати не приймаються банківські карти Visa і MasterCard без коду CVV2 / CVC2.

Оплата замовлення здійснюється через інтернет безпосередньо після його оформлення.

Мінімальна сума платежу становить 500 рублів.

У разі, якщо Ви оплатили замовлення банківською карткою і потім відмовилися від нього, повернення переведених коштів проводиться на Ваш банківський (картковий) рахунок.

Безготівковий розрахунок

Це єдиний спосіб оплати в разі, якщо замовлення оформлюється на юридичну особу. Мінімальна сума замовлення для виставлення рахунку становить 3500 рублів.

При отриманні замовлення необхідно мати при собі довіреність від організаціїзамовника і посвідчення особи. Разом із замовленням видаються рахунок, рахунокфактура і накладна.