IELTS

0
394

Інтенсивний курс, який допоможе вам розібратися в структурі іспиту, відпрацювати типові екзаменаційні завдання і підвищити свій середній бал. У нас найкраща підготовка до IELTS по скайпу. Інформація про курс » Підготовка до IELTS по SKYPE»:
Домашні завдання
Крім роботи на уроці, у вас будуть домашні завдання на закріплення пройденого на уроці матеріалу. Виконання домашніх завдань допоможе краще засвоїти матеріал і отримати додаткову практику.
Програма
Програма підбирається відповідно до вашого рівня. Рівень визначається за допомогою безкоштовного письмового та усного тестування перед початком навчання. На кожному уроці ви виконуєте завдання екзаменаційного типу і отримуєте покрокове керівництво до його успішного виконання. Крім того, ви працюєте над граматикою, розширенням словникового запасу і тренуєте навички письма.
Навчальні матеріали
На курсі використовуються тільки сучасні автентичні навчальні посібники, рекомендовані для підготовки екзаменаційними центрами і складені відповідно до їх вимог. Всі матеріали, необхідні вам для роботи на уроці і домашні завдання, ви отримуєте безкоштовно в електронному вигляді.
Розклад
Гнучкий графік занять: можливість зафіксувати певний розклад або займатися за плаваючим графіком. Будь-яка частота і періодичність занять. Тривалість уроку від 60 до 120 хвилин.