HP Omen

0
400

Останні кілька років HP активно розвиває лінійку ігрових пристроїв під брендом Omen, випускаючи в ній у тому числі і ноутбуки. Одна з нових моделей компанії для геймерів — це HP Omen 15 2018. Давайте подивимося, чим вона може бути цікава і що може запропонувати як в іграх, так і в повсякденному використанні. Зовні HP Omen 15 2018 нагадує 17-дюймову модель HP Omen X, побувала у нас на огляді в кінці минулого року. Як і в ній, компанія використовувала дизайн з гострими гранями, нарочито виділені решітки системи охолодження, а також червоний колір в оформленні. Відповідно, HP Omen 15 всім своїм виглядом показує, що він відноситься до ігрових пристроїв.

Основний матеріал в корпусі нового ноутбука — це пластик, з металу зроблена тільки поверхню навколо клавіатури, що переходить у фронтальну і бічні грані. Кришка дисплейного блоку візуально розділена на чотири частини, дві з яких стилізовані під карбон, а ще дві під шліфований метал. Поділяють їх невеликі червоні смуги, над якими знаходиться логотип Omen в тому ж кольорі. В цілому дизайн кришки екрану по компоновці повторює такий в Omen X, але відрізняється не тільки матеріалами і фактурою, а й відсутністю у HP Omen 15 2018 підсвічування логотипу і розділових смуг.

При цьому варто відзначити, що пластик в ноутбуці матовий і не збирає відбитків пальців. Єдине, в дисплейному блоці він не такий щільний, як в інших частинах корпусу, тому злегка продавлюється. Втім, навіть при сильному натисканні на екрані не з’являються патьоки. Використання пластику дозволило HP знизити вагу Omen 15 до 2,56 кг. Для 15,6-дюймового ігрового ноутбука це досить хороший показник, який дозволяє комфортніше носити його з собою.

Рознімання
Як і належить ігровому игровые ноутбуки Omen має широкі можливості підключення. Основна частина роз’ємів в ньому винесена на тильну частину корпусу, тут знаходиться гігабітний Ethernet, USB 3.0, HDMI, DisplayPort, а також USB Type-C з підтримкою Thunderbolt. При цьому кілька портів є на правій і лівій грані корпусу ноутбука. Справа це USB 3.0 і гніздо для підключення зарядного пристрою, а зліва — ще один порт USB 3.0, 3,5 мм роз’єм для підключення навушників і мікрофону, а також слот для карт формату SD. В цілому, порти у HP Omen 15 2018 розташовані вдало, основні дротові з’єднання здійснюються через тильну частину ноутбука і не будуть заважати під час роботи, при цьому з боків є порти USB 3.0 для швидкого підключення накопичувачів або миші.

Дисплей
У HP Omen 15 2018 використовується 15,6-дюймовий матовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. А головною його особливістю є частота оновлення 144 Гц, підтримка технології NVIDIA G-SYNC, яка синхронізує частоту оновлення дисплея з поточною кількістю FPS у грі.