Хостинг для WordPress

9-14-2019

Хостинг для WordPress
Перший важливий момент – процедура встановлення системи. Насправді труднощів не представляє ні один з перерахованих варіантів, але якщо ви новачок в світі веб — технологій — вибирайте те, що простіше. Пам’ятайте тільки про особливості, пов’язаної з розміщенням проектів в США — чим далі від вашої цільової аудиторії розташовані сервери провайдера, тим довше буде відбуватися завантаження контенту і відображення сторінок. Серед його клієнтів велика кількість відомих проектів. Поряд з віртуальним хостингом і реєстрацією доменів (компанія є офіційним реєстратором) надає оренду виділених серверів і VPS.
Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/hosting-dlya-wordpress/
Хостинг Джино задовольняє базові потреби середньостатистичного клієнта, однак якщо вам потрібні більш гнучкі налаштування і просунуті можливості (створення різних користувачів баз даних, SSH, доступ до backup і т. ), то варто пошукати інший хостинг (або VDS), проте ціни будуть вище. Для початківців Веб — майстрів, які не готові платити за повноцінні тарифні пакети, Джино буде безпрограшним варіантом, і вони зможуть рости та розвиватися, не переплачуючи за непотрібні функції. Читайте детальний огляд для більш докладної інформації.
Компанія розташована в США, оплатити послуги можна тільки по PayPal і пластиковою картою.
Знижка на всі тарифи хостингу і VPS.
Евробайт – досить молодий, але динамічно розвивається хостинг, «клон» популярного хостингу Макхост, створений власниками компанії в якості альтернативи розкрученого бренду. З одного боку, це нормальна практика для багатьох західних провайдерів; з іншого боку, таке рішення часто призводить до погіршення якості технічної підтримки. поштою та тикетам з панелі управління. поштою, онлайн — чату і локального телефону.
Безкоштовний виділений IPSSLБесплатный SSL — сертифікат 3 шт.
Безкоштовний виділений IPSSLБесплатный SSL — сертифікат 5 шт.
Безкоштовний виділений IPSSLБесплатный SSL — сертифікат неогранич.
Манібек: повне повернення протягом 30 дн.
Манібек: повне повернення протягом 30 дн. поштою та тикетам з панелі управління.
Частина серверів знаходиться в Санкт — Петербурзі, інші розташовані в Нідерландах.
Безкоштовний виділений IPSSLБесплатный SSL — сертифікат 1 шт.