Готель на чорноморському узбережжі Bless Resort

4-17-2017

bg-otel-box

Готель на чорноморському узбережжі Bless Resort пропонує незвичайне поєднання розкішного відпочинку, тиші і прекрасної заміської природи. Незвичний для українського погляду стиль Hi-tech, в якому виконаний готель, в поєднанні з домашньою і дружньою атмосферою роблять готель місцем комфорту та неповторності серед наших гостей.
Отель Bless Resort в Одесской Затоке одно из лучших мест для отдыха летом.Відпочинок в нашому готелі піднесе блаженство і відпочинок для душі. Номерний фонд готелю — 24 номери плюс окремо стоїть Вілла, розрахована на найвибагливішого гостя. Відпочинок в Затоці в готелі Bless — кращий вибір для тих, хто хоче відпочити біля моря з комфортом. У новому сезоні відпочинок в Затоці 2017 р. буде насичений приємними спогадами, майбутніми заходами і розслаблюючим відпочинком в готелі.

Головний принцип готелю Bless — індивідуальний підхід до кожного гостя!

1. Стандартний час заїзду — 14:00, час виїзду — 12:00;
2. Пізній виїзд (до 18:00) — додатково сплачується 50% від добової вартості номера; виїзд після 18:00 — оплата 100% як за наступну добу (заздалегідь узгоджується з адміністрацією готелю);
3. Правилами готелю забороняється:

— паління у номерах, а також в будь-яких інших місцях, не призначених для куріння;
— використання в готелі особистих електроприлади (чайники, кавоварки, кип’ятильники тощо) для дотримання пожежної безпеки;
— проносити в кімнати їжу, фрукти щоб уникнути появи комах;
— споживати на території готелю їжу/напої, куплені НЕ в ресторані готелю і/або привезені з собою;
— проживання з тваринами;
— перебувати в місцях загального відпочинку в нетверезому стані, шуміти, порушувати спокій інших відпочиваючих;

Адміністрація готелю Bless, піклуючись про збереження іміджу готелю як гідного і культурного місця для відпочинку залишає за собою право виселити та/або відмовити будь-яких проживає або який заїжджає гостю в розміщенні на підставі порушення будь-якого з перерахованих вище правил проживання.

Просимо також звернути увагу, що без попереднього узгодження з адміністрацією готелю заборонено проводити друзів, знайомих не проживають в готелі Bless на територію готелю.

Пам’ятайте: правила створюються і підтримуються для захисту Ваших особистих прав на комфортний відпочинок!

Щиро Ваша,
адміністрація готелю Bless