Эпл x

9-18-2017

Телефон эпл x від Apple відповідає нормам стандартизації IP68, що підтверджують водонепроникність пристрою і стійкість до потрапляння забруднень. Айфон можна занурювати у воду на глибину до півтора метра на цілу годину! Тобто, скупатися в річці з пристроєм в кишені або прийняти «вхідний» під дощем абсолютно реально. А ось з морем ми б радили почекати. Все ж, солона вода — середовище агресивна, і не факт, що Вашому iPhone Х це піде на користь.

Чекати швидкої появи айфона Х на прилавках магазинів варто вже тільки з-за того, якими можливостями зйомки він володіє. Подвійна вертикальна камера дозволить створювати знімки 3D, а також дає додаткові можливості в роботі з додатковою реальністю. Крім того, обидві камери підтримують оптичну стабілізацію, передбачається 4-кратний оптичний зум. Зйомка відео буде доступна в 3-х різних дозволах.

Фізичні зміни спричинили за собою появу додаткового місця, куди, власне, було вирішено встановити подвійну L-подібну батарею ємністю 2700 маг. Нове рішення надає до 20-ти годин роботи в режимі розмови.

Склавши докупи «пазли-характеристики» нового iPhone Х, нескладно здогадатися — цей айфон кращий з кращих, і тому так бажаємо серед мільйонів користувачів по всьому світу. Втім, чекати залишилося недовго — орієнтовно, вже з 22-го числа айфон з’явиться на прилавках магазинів, в тому числі, і у нас.