Еlo boost league of legends

6-6-2017

Якщо Ви шукали швидкий і якісний elo boost league of legends, то Ви потрапили куди треба. За вельми невелику суму наш чоловік може прокачати ваш ранкед до бажаного Вами дивізіону і ліги.

Яким чином відбувається прокачування? Все просто. Наш людина є професійним гравцем в ЛоЛ, він має Diamond Division на сервері EU West, знає досконало будь-які дрібниці, і секрети, володіє необхідним знанням гри, щоб витягувати команду навіть із самих здавалося б програшних ситуацій в Solo\Duo ранкед іграх, при цьому не флеймя, і не ображаючи нікого в чаті. У цьому Ви зможете переконатися особисто, якщо будете спостерігати за тим, як відбувається буст вашого аккаунта від особи про-гравця.

Все ще не впевнені? Ви можете попередньо ознайомитися зі сторінкою, доступною для наших клієнтів!

Вибір позиції і чемпіонів
Можливість вибирати позицію і чемпіонів

Ви можете вибирати чемпіонів і позиції, які ви віддаєте перевагу, до того як зробити замовлення! З урахуванням вашого запиту наші бустери поставлять вибір даних чемпіонів і позицій пріоритет, якщо це буде можливо! Ми націлені на те, щоб надати нашим клієнтам послуги найвищої якості, ви також можете залишити додаткові коментарі до замовлення або попросити бустера використовувати ваші комбінації гарячих клавіш для заклинань прізивателя.