Ефективна ліквідація вм’ятин

5-7-2021
удаление вмятин без покраски

Технологія локального ремонту застосовується для видалення вм’ятин без фарбування на кузовних деталях автомобіля. Хочу порадити удаление вмятин без покраски за кращою ціною.

За допомогою набору спеціальних інструментів для видалення вм’ятин майстер швидко видалить відмітини від граду на капоті і даху, сліди від «контактної парковки» на крилах і дверях машини.
Ремонт кузова — захід зазвичай дороге. Локальний ремонт обійдеться Вам значно дешевше.

Основні відмінності цієї технології від традиційного кузовного ремонту:

  • Деталь приймає свій первісний вигляд без пошкодження лакофарбового покриття.
  • Відпадає необхідність використання шпаклівки, абразивних матеріалів та безліч іншого, що зазвичай
  • На кузові машини як і раніше заводське покриття, що однозначно зіграє на вашу користь при її продажу.
  • Деталь при ремонті не знімається з кузова і не потрібна додаткова розбирання, що економить час.
  • Для ремонту потрібно значно менше часу. На ремонт однієї вм’ятини йде від 15 хвилин до 1,5
  • Після ремонту Ваш автомобіль не переходить в розряд перефарбованих.

Існує і альтернатива. При традиційному методі ремонту деталь знімуть, відрихтуйте, зашпаклюют, пофарбують заново. Доведеться на кілька днів залишати машину в сервісі, а з огляду на, що кузовні цеху частенько не справляються з потоком клієнтів, записуватися доведеться заздалегідь. Оплатити вартість фарбування, в ряді випадків додатково доведеться сплатити послуги електрика, арматурника, колориста.
Словом, не найефективніший і далеко не дешевий спосіб, швидше за все вам запропонують замінити деталь, оскільки стандартним інструментом до неї підібратися складно.

При уявній простоті технологія беспокрасочного усунення вм’ятин досить складна — треба навчитися відчувати метал, правильно використовувати весь асортимент спецінструменту. Маючи велику практику, я можу відразу зробити висновок про доцільність застосування цієї технології в кожному конкретному випадку, гарантувати певний результат. У той же час багато беруться виправляти дефекти навіть у тих випадках, коли свідомо ясно, що сліди ремонту будуть помітні. Наприклад, наші майстри «виводять» по беспокрасочное технології досить масштабні пошкодження, які до недавнього часу «лікувалися» лише заміною деталі. Але можемо відмовити і в усуненні вм’ятини діаметром два-три сантиметри. З точки зору автолюбителя, це здається абсурдом, але з точки зору професіонала — звичайна справа. Просто вважаємо за краще не братися за роботу, виконати яку якісно свідомо неможливо. Саме тому стверджуємо: самостійно визначитися зі способом ремонту недосвідченій людині досить складно. Перш, ніж приймати якесь не було рішення, краще заїхати в техцентр і обговорити проблему з фахівцем …