Де застосовуються електричні генератори.

9-6-2018

Де застосовуються електричні генератори.

Генератори являють собою пристрої, які перетворюють механічну енергію в електричну. Як правило, вони виробляють електричний струм двох видів – постійний і змінний. Якщо розглядати генератор постійного струму, то до його складу його конструкції входить нерухомий статор з обертовим ротором і додатковою обмоткою. За рахунок руху ротора виробляється електричний струм. Генератори постійного струму використовуються в металургійній промисловості, морських судах і громадському транспорті. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі генераторы дизельные.
Генератори змінного струму виробляють енергію за рахунок обертання ротора в магнітному полі. Шляхом обертання прямокутного контуру навколо нерухомого магнітного поля, механічна енергія перетворюється в електричний струм. Даний вид генератора має перевагу в тому, що ротор (основний рушійний елемент) обертається швидше, ніж в генераторах змінного струму. Генератори, що виробляють змінний струм бувають синхронними і асинхронними.
Вони відрізняються один від одного своїми можливостями. Синхронний генератор конструктивно складніше асинхронного, виробляє більш чистий струм і при цьому легко переносить пускові перевантаження. Синхронні агрегати відмінно використовуються для підключення техніки, яка чутливо реагує на перепади напруги (комп’ютери, телевізори і різні електронні пристрої). Також, відмінно справляються з харчуванням електродвигунів та електроінструментів.