Де застосовується двосторонній скотч.

7-6-2018

Де застосовується двосторонній скотч.

При проведенні будівельних, монтажних і ремонтних робіт часто виникає потреба у надійній фіксації різних матеріалів в горизонтальному або вертикальному положенні. При цьому особливості конструкції можуть не дозволять застосування таких кріпильних матеріалів, як цвяхи, болти, саморізи. Використання клею має також мінус: доводиться довго притискати елемент в очікуванні затвердіння клею. Одним з найбільш простих способів фіксації і одночасної герметизації є застосування стрічки — герметика NICOBAND DUO. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі скотч двухсторонний.
По суті це двосторонній самоклеючий бітумний скотч. Товстий шар кращого природного герметика – бітуму – дозволяє не тільки прикріпити елемент, але і герметизувати місце приклейки. Скотч успішно використовується у фіксації з одночасною гідроізоляцією притискних планок, інших різних металевих елементів. Двостороння стрічка НИКОБЕНД ДУО успішно використовується для герметизації прихованих швів.
Ремонт та превентивна герметизація покрівельних листів, герметизація стиків холодних труб з пластику та металу, приховані шви бітумно — полімерних полотен – деякі з небагатьох застосувань матеріалу. Також всю більшу популярність стрічка — герметик NICOBAND DUO набуває в монтажі профільованих мембран. З її допомогою вдається домогтися суцільного водонепроникного бар’єру. Даний сайт використовує cookie — файли для зберігання інформації на персональному комп’ютері користувача.