Як заробити на ставках?

7-18-2017


Хто з нас не мріє багато заробляти? Гроші – це свобода, шанс дати волю своїй фантазії, виконати найзаповітніші мрії. Фінансова незалежність здатна дати довгоочікувану «порцію» щастя. Але! Гроші повинні легко діставатися, а не в каторжному щоденній праці. Люди, які працюють на заводах і з працею заробляють свої «копійки», ніколи не витратять гроші на зайві речі – все «в справу». Ну, так про що це я? Питання в тому, де знайти ці самі «легкі гроші»? Відповідь проста – в букмекерських конторах. Заробіток на ставках сьогодні як ніколи популярний. Кожен день з’являються тисячі азартних гравців, готових витрачати час і гроші заради довгоочікуваної фінансової свободи. Давайте розберемося, як заробити на ставках, і чи можливо це в принципі. Пропоную робити ставки на сайті https://www.cupis.club/registratsiya/

Букмекерські контори: складність вибору

Букмекерських контор на просторах інтернету і в реальному житті сотні. Ці організації займаються прийомом ставок на різні події. Напрямки самі різні – спорт, політика, культура і так далі. Можливостей для ставок з кожним днем все більше. Але настільки активний розвиток бізнесу ставить у глухий кут звичайного обивателя. Виникає логічне питання: «Як вибрати букмекерську контору?». Не будемо заглиблюватися в нетрі цього питання, і виділимо лише основні вимоги. Контора повинна мати гарну репутацію і ліцензію, давати кращі коефіцієнти, повну розпис подій і максимальне число результатів, а головне – бути простою і надійною. Наявність бонусних програм і інші дрібниці – це, звичайно, дуже корисно, але не відіграє ключової ролі у виборі. Головне, щоб букмекерська контора давала грати, вигравати і платила гроші за першим запитом. Тому перед остаточним вибором уважно простудіюйте інтернет і уважно вивчіть інформацію та відгуки. Дуже допомагає.

Чи можна заробити на ставках?

заробіток на ставках Перед тим, як ми розглянемо деякі секрети заробітку, відразу обмовлюся – заробити на ставках можна. Але ставитися до цього слід, як до хобі, не боячись втратити гроші. Це не означає, що варто бездумно робити ставки. Відповідальне ставлення до справи та аналіз – на першому місці. Пам’ятайте, що тоталізатор має багато схожих рис з рулеткою. Тут в дію вступає потужна сила азарту, з-за якої можна мить «спустити» всі свої заощадження. Щоб заробити на ставках, необхідно підключати не тільки логіку і розум, але й інтуїцію. Люди з цієї «чуйкой» завжди знаходяться на піку популярності. Вони «п’ятою точкою» знають, на що ставити, а де може бути підступ. Головне – слухати і чути сигнали зсередини. Ну да ладно. Це ми вже в область психології просуваємося. Поговоримо про «земних» речі.

Секрети заробітку на ставках

Відразу отмечусь, що наведені мною методи працюють не завжди. Скажу більше — у цій справі не буває 100% методик. В іншому випадку всі букмекери збанкрутували б протягом декількох місяців. Мова більше піде про ймовірності. Чим більше ймовірність перемоги, тим краще.
Спосіб заробити на ставках №1. Ставте на аутсайдерів

Даний метод банальний, але для новачків підійде як не можна краще. На кожну подію виставляється коефіцієнт. Чим він нижчий, тим більше ймовірність, що подія відбудеться (принаймні, так вважає букмекер). Ваше завдання – зробити ставки на кілька подій з мінімальним коефіцієнтом, тобто на завідомо фаворитів протистояння. Припустимо, Барселоні доведеться зустрічатися зі Спартаком. Коефіцієнт на перемогу Барселони буде десь 1.1-1.3, на перемогу Спартака – 3.5-4. Ви ставите на перемогу Барселони і ще на ряд команд фаворитів. Сумарний коефіцієнт може вийти непоганим, так і шанси на перемогу досить великі. До речі, даний метод часто не працює, адже один з лідерів програє.
Спосіб заробити на ставках №2. Контролюйте ситуацію

Не потрібно вгадувати – думайте і підключайте інтуїцію. Ви можете заробити на якомусь одній події з середнім коефіцієнтом, але для цього доведеться попрацювати. Наприклад, грають дві рівні команди, і коефіцієнти приблизно рівні. Але ви уважно почитали спортивні газети, поспілкувалися з потрібними людьми і дізналися корисну інформацію. Приміром, дискваліфікації або травми основного «забивала» деколи достатньо, щоб змістити баланс сил. Пам’ятайте, що перемога складається з багатьох чинників.

Спосіб заробити на ставках №3. Шукайте «вилки»

Даний метод часто спрацьовує, але доводиться попотіти, щоб підшукати гідну «вилку». В чому суть? Ви робите ставки в різних букмекерських конторах і на різні результати однієї події. Сенс в тому, що кожна контора дає різні коефіцієнти. Ваше завдання – розрахувати суми ставок таким чином, щоб при будь-якому розкладі ви були в плюсі. Відразу скажу чесно – шукати «вилки» вручну нереально. Ви втратите багато часу, нервів і зітрете пальці в кров, роблячи розрахунки на калькуляторі. Існують спеціальні скрипти, які аналізують інформацію на декількох букмекерських конторах одночасно і видають відповідні варіанти. Але!!! Такі програми далеко не безкоштовні. Крім цього, доведеться відкрити рахунки як мінімум в 10 букмекерських конторах. Ну і найголовніше. Де гарантія, що в останній момент БК не відмовить у виплаті.

Спосіб заробити на ставках №4. Користуйтеся розумом інших фахівців

Не вмієте аналізувати самі – користуйтеся напрацюваннями інших людей. Сьогодні з’явилося багато фахівців, які займаються аналізом матчів і дають прогнози. Робота таких «майстрів» коштує грошей. Готові платити за потенційний успіх? – Будь ласка. Але і тут ніяких гарантій. Аналогічна ситуація складається і з так званими «договорняками». Вам дають інформацію про нібито договірних матчах із запланованим результатом. Залишається тільки правильно скористатися отриманими даними. Знову-таки – жодних гарантій.
Кілька порад наостанок

По-перше, не довіряйте коефіцієнтами, які дає букмекерська контора. Робіть ставки на основі власного аналізу ситуації. Гра на везіння не приводить до успіху. Ймовірність виграшу в цьому випадку не перевищує 50%, а часто і того менше. По-друге, якщо ви азартних людина – не грайте. Спустіть всі свої гроші в перший день і проклянете все на світі. Ставки повинні робитися з холодним розрахунком і знанням справи. По-третє, заробіток на ставках – це ризик. Пам’ятайте про це завжди. Удачі Вам в ваших починаннях!