Чому так важлива інформаційна підтримка web-сайту

4-1-2018

Для того, щоб реалізувати свою продукцію сучасному підприємцю необов’язково будувати або орендувати торговельний павільйон — досить відкрити свій магазин в Інтернеті. В залежності від специфіки товару створюється або міні-сайт, або справжній Інтернет-магазин з багаторівневою системою управління. Ніхто не стане сперечатися, що від якості web-ресурсу залежить його відвідуваність і рівень продажів. Загалом, все залежить від того, який рівень конкуренції в сегменті представленого товару або послуги. Якщо товар унікальний і єдиний у своєму роді, то цілком достатньо якісного «одностраничника», на якому можна оновлювати прайс і «освіжати» дизайн раз на рік. У разі, коли представлений на web-ресурсі продукт є товаром масового споживання – лише одним сайтом-візиткою не обійтися. Сучасний споживач «розбещений», в хорошому сенсі, не тільки якістю пропонованого товару, але і рівнем сервісу. Вивчаючи пропозиції в мережі, користувач віддає перевагу надовго затримуватися на сторінках таких ресурсів, де можна не тільки дізнатися вартість товарів, оцінити їх зовнішній вигляд і вивчити опису, але і отримати великий обсяг корисної та актуальної інформації по темі.Пропоную замовити Поддержка сайтов

Дійсно, високою користувача оцінки і великого трафіку удостоюються web-ресурси з найбільш якісним рівнем інформаційної та технічної підтримки. Для того, щоб заволодіти увагою користувача, задовольнити всі його запити і не надавати йому можливості піти до конкурентів потрібна робота цілої команди фахівців: програмісти, web-дизайнери, контент-менеджери, журналісти, копірайтери, менеджери по рекламі, за допомогою яких здійснюється підтримка web-сайту. Професійна підтримка «живого» інтерактивного сайту просто неможлива «своїми силами» власника ресурсу. В гострій конкурентній боротьбі, часом, важливі не тільки дні і місяці, а і години та хвилини. Кому сьогодні дістаються великі оптові замовлення у мережі? Тільки професіоналам. На цьому конкурентному полі «перемагають технології та інтелектуальні ресурси — тут «красиві очі» і особиста чарівність, як на традиційному вуличному ринку, нікому не допоможуть.

Для компанії, яка не має стосунку до створення web-проектів, брати в штат високооплачуваних співробітників для підтримки сайту в більшості випадків невигідно. Один, навіть дуже високооплачуваний фахівець, також, не впорається з поточними різнобічними завданнями в режимі «онлайн», що вкрай важливо забезпечити при наростаючій конкуренції в мережі. Оптимальним виходом є обслуговування сайту у професійних компаніях на договірних умовах. При укладанні договору на рік обговорюються поточні роботи і обсяг замовлення в цілому з урахуванням знижок.

Що входить в інформаційну підтримку сайту?

Інформаційна підтримка сайту включає щоденне розміщення новин (або за домовленістю), поповнення каталогу товарів та послуг, оновлення прайсів та інформації про компанії, елементів дизайну та ін. Також, інформаційна підтримка сайту може включати послуги з розміщення реклами в мережі, наприклад, на «Яндекс маркеті», де одним з головних вимог виступає актуальність інформації, розміщеної на сайті.

Хто здійснює інформаційну підтримку сайту?

У штаті нашої web-компанії працює велика кількість різнобічних спеціалістів, які здійснюють свою роботу на найвищому рівні. Досвідчені копірайтери розробляють як «продають» тексти-описи для успішного продажу товару, так і підбирають актуальні новини та галузеві новинки, а також знаходять креативні ідеї для банерів і рекламних акцій. Граматичні помилки в матеріалах неприпустимі в уявленні багатьох користувачів, тому робота професіоналів в даному випадку вкрай важлива. Для створення вузькоспеціалізованих матеріалів проводиться інтерв’ю з експертами. Аналітична інформація по темі ресурсу завжди піднімає статус і престижність сайту в очах користувачів. Ніж витрачати особистий час на пошуки цікавих матеріалів в мережі, користувач віддає перевагу прочитати їх на сайті, де купує товари або замовляє послуги. Тому, чим зручніше сайт для користувача, тим частіше він його відвідує. Для втримання аудиторії на сайті створюється форум для вільного спілкування, який також необхідно підтримувати за допомогою модераторів та адміністраторів. Культура спілкування на форумі надає потужний вплив на імідж компанії. Крім копірайтерів, журналістів, контент-менеджерів компанії «Вэбмэйдж», інформаційну підтримку сайту здійснюють програмісти, основне завдання яких забезпечити нормальне функціонування всіх систем сайту. Програмісти, також, забезпечують інтеграцію програмного забезпечення ресурсу з системою складського обліку 1С, для того, щоб не заповнювати багато разів довідники та номенклатуру. Це дозволяє моментально вивантажувати все вміст програми складського обліку прямо на сайті.

Поряд з інформаційною підтримкою ресурсу, професійними web-компаніями здійснюється технічна підтримка сайтів. Безперебійна робота Інтернет-магазину безпосередньо впливає на рівень продажів. Необхідно забезпечити працездатність всіх функцій web-майданчики, і при виниклої ситуації оперативно впровадити нові. Також, технічна підтримка сайтів, часто включає забезпечення веб-безпеки і підтримку поштового сервера. Безумовно, стандартна розробка комерційного сайту передбачає початкове здійснення більшої частини перерахованих робіт, але при цьому важливо забезпечити постійну інформаційну та технічну підтримку веб-ресурсу.