Чохол для iphone 5s. Який краще вибрати?

3-13-2017

Але як би не удосконалювалися технології і не рухався прогрес, збільшуючи функціональність кишенькових пристроїв, завжди стоїть питання їх елементарного захисту. Невдале випадкове падіння айфона, потрапляння вологи, так і просто звичайна подряпина приводить його до пошкодження. А господаря до засмучення і зайвими витратами на ремонт. Особливо якщо це стосується екрану. Рекомендую купити на сайті  http://www.wookie.com.ua/1442-iphone-5 за доступною ціною

З появою перших мобільних телефонів тут же з’явилися чохли для них. Щось нове тут придумати складно. Але, як і будь-який продукт або товар, їх творці також оновлюють і вдосконалюють. І залежно від зовнішнього вигляду, матеріалу виготовлення, чохли стали не тільки засобом захисту, але і частиною індивідуальності і стилю володаря айфона. На ринку існує великий асортимент і різноманіття чохлів на будь-який смак і колір. Але якщо треба купити чохол для iphone 5s, а ухвалу з матеріалом виготовлення важко, то для вибору моделі, вам треба знати, що їх можна умовно розподілити на такі групи.

Пластикові чохли. Виготовляються з високоміцного матеріалу, що забезпечує тривалий термін служби, захист від пилу і бруду. Прозорість матеріалу та різні забарвлення дозволяють телефон зробити унікальним. За рахунок фактури матеріалу айфоном буде зручніше користуватися, і він менше буде ковзати в руках.

Шкіряні чохли. Виконані у вигляді розкладачки або книжки і легко трансформується в підставку. Також добре захищають від пилу і вологи. А зовнішній вигляд чохла надає пристрою елегантність і вишуканість.

Силіконові або гумові моделі. Інакше їх називають «бампер». За рахунок міцності матеріалу і щільності облягання по контуру чохли для iphone 5s надійно захищають телефони від відколів і подряпин. При цьому доступні всі кнопки і роз’єми і зберігається зовнішній вигляд пристрою.

Крім того, на екран можна наклеїти захисну плівку, також оберігає від подряпин. Так зараз популярні матові плівки і варіанти покриття, що відбиває світло з функцією дзеркала, що дуже зручно для жінок.