Чим славиться Сіетл.

9-20-2018

Чим славиться Сіетл.

Пайк — Плейс — маркет, або , – громадський ринок у місті Сіетл, штат Вашингтон. Це один з найстаріших фермерських ринків у США і одна з найпопулярніших туристичних пам’яток Сіетла. Однак приїжджають в Сіетл фермери не мали як такого місця для реалізації своєї продукції, і змушені були здавати товар за демпінговими цінами оптовикам, які у свою чергу мали можливість встановлювати свою ціну з надзвичайною накруткою, що викликало хвилю обурення, як серед фермерів, так і потенційних покупців. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сиэтл.
В результаті влада Сіетла прийняли рішення виділити для громадського ринку невелику ділянку землі на початку Пайк — стріт, з — за якої за ринком згодом і закріпилося його назва. За свою більш ніж столітню історію невеликий фермерський ринок перетворився у величезну багаторівневу споруду на схилі підноситься над міській набережній пагорба, з безліччю різноманітних магазинів і крамниць, ремісничих майстерень, невеликих затишних ресторанів і кафе.
), якими вже багато років славиться ринок, до милих дрібничок на пам’ять і антикваріату. Втім, не тільки безліч самих різноманітних товарів щороку залучає на Пайк — Плейс — маркет мільйони відвідувачів, це місце славиться своєю неповторною атмосферою і якимось особливим колоритом, яскравих фарб якому лише додають численні художники, музиканти і артисти. Пошук і порівняння цін по всім провідним світовим системам бронювання.