Чим обігріти свій будинок.

9-21-2018

Чим обігріти свій будинок.

А так не хочеться виходити на мороз. Робити нема чого, одягаюся, йду за вугіллям і дровами. Газового опалення немає, а опалення без газу – це вже серйозно. Як можна про це турбуватися, якщо все життя прожив у місті. Адже приходиш з роботи, а в квартирі вже тепло. Що ще потрібно для хорошого життя. Вперше про опаленні свого сільського будинку я задумався коли приїхав жити в село (вірніше після придбання будинку). Система опалення складається з саморобного котла, який топиться вугіллям і дровами. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі цены котлов на твердом топливе.
По всьому будинку прокладені сталеві труби замість батарей опалення, під підлогою розташований циркуляційний насос. Тоді усвідомив свою першу помилку. При покупці будинку необхідно було детально все з’ясувати у колишніх господарів. Дізнатися, як працює котел, його особливості, де знаходиться заслінка, як прочищати димарі. Скільки потрібно дров і вугілля. Якщо температура на вулиці від 0 до -15 градусів – опалюю будинок один раз на добу, починаю топити ввечері за три години до сну.
Затрачаю при цьому до половини відра (10 літрового) вугілля та два оберемки дров. На ніч закидую в піч ще піввідра вугілля. При підвищенні температури до – 20С витрата збільшується. Топлю теж один раз, вугілля йде півтора – два відра, три оберемки дров. У попередньому році В самий морозний день при – 39С будинок опалював два рази на добу, при цьому витратив 4 відра вугілля і шість оберемків дров. Дуже складно вгадати, яка буде температура на вулиці. Який очікується місяць – холодний або теплий.