Букмекерська арифметика: як зробити вдалу ставку

9-26-2019

Букмекер –людина, яка ніколи не програє. Ця смілива заява підтверджує не тільки багатовікова історія прийому ставок на будь-які спортивні змагання, а й прості арифметичні підрахунки. Рекомендуємо ставки на большой теннис . Справа в тому, що завдання грамотного букмекера полягає не в тому, щоб спрогнозувати результат тієї чи іншої спортивної гри, а вірно розставити коефіцієнти.

Як розрахувати коефіцієнт гри?

В основі формулювання коефіцієнта лежить твердження, що ймовірність тієї чи іншої події може варіюватися від 1 до 0, тобто будь-яка подія може як точно не відбутися (0%)так і статися з 100% вірогідністю. Якщо розглянути це твердження через призму, наприклад, звичайного футбольного матчу, то можна з упевненістю заявити, що будь-яка гра має три можливих результату: вона може закінчитися нічиєю або перемогою однієї з двох команд (в сумі можливість подібних варіантів дорівнює 1 або 100%). Для виведення коефіцієнта необхідно якраз розрахувати, як закінчиться конкретний матч. Для такого аналізу професійна букмекерська контора використовує аналітичні дані, експертні оцінки, а також спирається на свій досвід, враховуючи такі фактори, як кількість травмованих гравців, настрій в команді, мета клубу в поточному турнірі і т. д.

Далі букмекери переводять шанси команд у відсотки, і виходить, наприклад, що ймовірність перемоги першої команди становить 55%, другої – 15%, а нічиєю – 30%. Але грамотний букмекер подасть цю інформацію в коефіцієнтну лінійку не в оригінальному вигляді, а як відповідне співвідношення 603520 відсотків.Таким чином, для букмекера, що приймає ставки на спорт, сума ймовірних сценаріїв результату матчу дорівнює Не 100%, а 115%. Ці 15% різниці і є чистий прибуток контори, так званий, profit margin, спочатку закладений в коефіцієнт.

Як ще підвищити прибуток?

Щоб збільшити прибуток, букмекер повинен володіти гострим аналітичним розумом і досвідом ведення подібного бізнесу. Грамотна маніпуляція коефіцієнтом дає можливість додатково збільшити прибуток від 6 до 12%.

Загальновідомими є такі прийоми, як штучне заниження або завищення коефіцієнта фаворита матчу. Цей прийом використовується в тих випадках, коли букмекер не може спрогнозувати результат матчу, але впевнений в тому, що основний обсяг ставок доведеться на конкретну команду-фаворита.