Баня львів

4-10-2017

logo_big

Наші  лазні — це сучасний, банно-оздоровчий комплекс у Львові, історія якого сягає у 50-ті роки, в той час, коли Громадські лазні Львова були невід’ємною частиною культурно-суспільного життя Львівян, до часу, коли фрази лазня звучали гордо. Під час «перебудови», лазні в Львова потрапили в ненайкращий час, многі були закриті. Ввібравши в себе кращі традиції і зберігши банну культуру для любителів і шанувальників традиційної парової лазні (російська лазня), ми пропонуемо вам найкрашій відпочинок в баня львів . Багато наших гостей кажуть «..у вас як у Сандуновских лазнях…» — можливо,..не будемо заперечувати, адже витоки та історія виникнення та традиції, які пов’язані зі словом «російська лазня», ведуть саме до Сандунам.
Але це тільки поверхово. Лазні Львова, дати свої підстав не поступаються культовим московським і організовувалися в один і той же час. Приміром Сандкновские лазні і Центральні –торгові лазні в Києві, були засновані в 1896 році, і можуть вважатися ровесниками. Львівські бані мають свої особливості і культуру відвідування, формат, свої технології, що використовуються в ширянні і банних процедурах підходи до ширяння, ми новий банний комплекс у Львові, з віковими традиціями.
Наш Комплекс — класична російська лазня. Інтер’єри витримані, у вікторіанському стилі, зручна м’яка і банна меблі, ідеальні санітарні умови, високий рівень сервісу, разноообразие додаткових послуг, клас підготовки обслуговуючого персоналу – все це дасть Вам можливість розслабитися після важкого трудового дня з колегами або у вихідні дні, з родиною.