Авто з США

0
441

Америка — країна, що володіє величезним і цікавим ринком автомобілів з пробігом. При цьому у всіх штатах практично відсутні авторинки, а бажаючі продати свою машину відразу звертаються до досвідчених дилерів.

Сьогодні доставка авто з США в Україну користується великим попитом серед людей, що планують покупку машини за доступною ціною.
На американських аукціонах представлені б/у автомобілі, які відрізняються відмінною якістю і високими технічними характеристиками.

Чому автомобілі з Америки популярні в Україні?
Багато водіїв приймають рішення купити і привезти авто з Америки в Україну з-за таких очевидних переваг:

Величезний вибір різних б / у машин на американському ринку. Завжди в наявності як сучасні сімейні та надійні авто, так і легендарні американські моделі.
Якість збірки авто з США істотно відрізняється від європейських і азіатських аналогів. Американці більш вимогливо ставляться до якості автомобіля і його безпеки.
Стан автомобіля. Американські водії звикли міняти транспорт кожні 3-5 років. Таким чином ринок постійно поповнюється цікавими пропозиціями. Можна купити авто в США на аукціоні і покататися на ньому ще 20 років в Україні.
Машини, які їздили по американських дорогах, обслуговувалися на їх СТО і заправлялися американським паливом менше зношуються. Також можете не переживати, що колишній власник скрутив пробіг, так як в Америці за таке мається на увазі серйозне покарання. А реальний пробіг автомобілів заноситься і зберігається в спеціальній базі.
Ціни на б / у машини. Купити авто в Америці на аукціоні можна в середньому на 20-40 % дешевше, ніж в Україні чи Європі.
Як проходить доставка авто з США?
На сьогоднішній день придбати авто з Америки в Україні простіше простого. Механізм доставки і Замовлення автомобілів» з-за океану » включає в себе такі моменти:

Пошук авто. Ви вибираєте модель, назву, колір, тип і комплектацію транспортного засобу. Можливий імпорт з США будь-якого транспортного засобу, будь то автомобіль, мотоцикл, трактор, катер і т. д.
Якщо Ви вибрали американський аукціон авто, то для участі необхідно внести депозит у розмірі 500 $.
Завезення машини в американський порт займає від трьох до чотирнадцяти днів.
Далі йде підготовка до розмитнення та сертифікації транспортного засобу. Ці процедури займають приблизно тиждень.
Загалом ввезення авто в Україну становить близько 40-45 днів.
Вибрати та купити авто з США Ви можете на одному з багатьох аукціонів, таких як Copart, Ebay, Manheim Auctions та інші.