Акції телекому Америки AT&T

11-1-2016

Акції телекому Америки AT&TЗа пару місяців акції найбільшого телекому Америки AT&T зросли на 13%. Скільки заробить компанія, коли до її мережі будуть підключатися цілі міста? Тому пропоную вам продажа акций at t

ХТО ЦЕ?

AT&T з’явилася в 1885 році як дочірнє підрозділ компанії Олександра Белла, людини, який створив перший у світі телефон. Перший час AT&T займалася прокладкою телефонних ліній, а в підсумку перетворилася в найбільшу телеком — і медіаімперію США. AT&T — найбільший провайдер кабельного телебачення в світі, який надає ці послуги 26 млн осіб у США і 19 млн — в Латинській Америці. 52 млн осіб у США забезпечені високошвидкісним інтернетом від AT&T, а її мережею 4G LTE користується майже кожен третій американець.

НА ЧОМУ ЗАРОБЛЯЄ?

AT&T надає послуги зв’язку та кабельного телебачення в трьох сегментах: корпоративному, споживчому і розважальному. Останні роки її виручка стабільно зростає, але невисокими темпами — 1-3% у рік. У 2015 році AT&T придбала одного з найбільших американських кабельних операторів DirecTV. У результаті доходи розважального сегменту підскочили на 58,7% — до 35,3 млрд доларів, виручка на 10,2% — до 146,8 млрд, а чистий прибуток подвоївся: з 6,7 до 13,7 млрд доларів.Крім того, AT&T витратила 4,4 млрд доларів на придбання двох мексиканських провайдерів бездротового зв’язку — Iusacell і Nextel Mexico. Дебют на міжнародному напрямку приніс AT&T 2,1 млрд доларів. На всі ці досягнення ринок відреагував відповідним чином: акції AT&T з січня виросли на 13%.

ПРИВІД ДЛЯ ОПТИМІЗМУ: ЧОМУ МИ РЕКОМЕНДУЄМО АКЦІЇ AT&T?

Угоди минулого року вже відкривають для AT&T непогані перспективи. Компанія

планує охопити своєю мережею LTE 75 млн людей в Мексиці до кінця 2016 року. А поглинання демонструє непогану синергію: якщо раніше DirecTV відчайдушно шукав нових глядачів на пересыщенном американському ринку, то буквально через два місяці після операції отримав 26 тис. нових клієнтів.

У компанії є й інші драйвери зростання. На початку січня Ford уклав з AT&T партнерську угоду на встановлення сім-карт для підключення до мережі LTE 10 млн автомобілів до 2020 року. Ford став, таким чином, дев’ятим автовиробником, який погодився на партнерство з телекомгигантом. При цьому всього за два квартали 2015 року число автомобілів, підключених до мережі AT&T, збільшилася на два мільйони. Крім того, AT&T уклала угоду зі шведської Ericsson розвитку «розумних» міст, інфраструктура яких буде управлятися через інтернет.Пілотний проект з підключення до водопровідних мереж незабаром буде запущений в Атланті.

AT&T ДЛЯ ІНВЕСТОРА:

  1. AT&T — це дивіденди.З 2007 року дивідендна прибутковість була близько 5% річних у доларах США.
  2. Три роки поспіль акції AT&T розглядалися як захисна інвестиція, торгуючись на одному рівні і забезпечуючи стабільну дивідендну прибутковість.З середини січня папери почали дорожчати, незважаючи на корекцію на ринку.