Акції Інтер РАО

11-1-2016

Акції Інтер РАО

«Інтер РАО ЄЕС» – великий енергетичний холдинг. Сфера діяльності компанії – виробництво і збут електричної та теплової енергії як всередині країни, так і в країни СНД і Європи. В якості оператора електроенергії холдинг представлений в Китаї, Казахстані, Литві, Фінляндії, Україні та інших країнах. За 2015 рік компанія поставила на експорт 17 492 млн кВт*год. Акції «Інтер РАО ЄЕС» представлені на Московській біржі і входять в індекси ММВБ і РТС,а з 2016 року – індекс MVIS Russia index. Пропоную придбати акции интер рао, вкладуйте гроші правильно

Активами холдингу є 12 ГЕС і 40 теплових електростанцій, а також 2 вітропарку. У перспективі компанія планує бути присутнім у всіх суміжних сегментах електроенергетики і до 2020 року увійти в десятку найбільших енергетичних підприємств. Дана стратегія підкріплюється фінансовими показниками. У 2015 році чистий прибуток зросла у 8,6 разів – до 3,7 млрд руб. Виручка збільшилася до 45,95 млрд руб. (+ 40,8%).

Позитивна звітність за перше півріччя 2016 року стала додатковим драйвером вартості акцій «Інтер РАО». Чистий прибуток зріс в три рази, доходи від продажу енергії зросли на 12%, в тому числі і за рахунок залучення нових споживачів. За перші 6 місяців 2016 року знизилася боргове навантаження і капітальні витрати компанії.

Акції «Інтер РАО» можна розглядати з точки зору отримання дивідендного доходу. Недооціненість компанії по мультиплікатору EV/EBITDA і достатні ресурси для виплати дивідендів говорять про хороші перспективи для довгострокового інвестування.

Вартість акцій «Інтер РАО» на ММВБ за сьогодні ви можете дізнатися на порталі Freedom24.ru. Після простої процедури реєстрації на сайті відкривається доступ до курсу акцій даного холдингу та інших вітчизняних і зарубіжних компаній.Інвестиції в цінні папери з горизонтом від 1 року і більше – розумна альтернатива банківським вкладам.