Аккумуляторы

0
121

ДБЖ, або джерело безперебійного живлення — це пристрій, що виконує функцію резервування електроживлення. При перебоях в електромережі ДБЖ автоматично перемикає електроживлення комп’ютера на харчування від підключених акумуляторних батарей, що дозволяє коректно завершити роботу і зберегти всі потрібні документи або зберегти інформацію в програмах.
Безперебійник, як ще називають ДБЖ-це ваша гарантія збереження документів і компонентів комп’ютера в цілому. Адже при некоректному відключенні комп’ютера може постраждати і жорсткий диск, материнська плата, оперативна пам’ять на особистому комп’ютері, а у великих інформаційних структурах, можуть бути втрачені важливі дані. Ми пропонуємо купить аккумулятор

Оффлайн ДБЖ (найпростіший і недорогий тип ДБЖ). Принцип роботи даного типу джерела живлення полягає в автоматичному перемиканні комп’ютера або іншого підключеного пристрою на живлення від вбудованих батарей при відключенні від зовнішньої електромережі.
Лінійно-інтерактивні ДБЖ. Даний вид джерел у більшості випадків застосовується для захисту мережевого та іншого телекомунікаційного обладнання, а також груп комп’ютерів.Основною особливістю даних джерел є можливість регулювання вихідної напруги без підключення до акумуляторів незалежно від того, яка напруга (підвищена або знижена) на вході.
ДБЖ з подвійним перетворенням. Даний тип ДБЖ виконує перетворення напруги двічі: вхідна змінна напруга перетворюється в постійну, а потім постійне перетворюється в змінну еталонну напругу і подається на пристрої.Застосовується даний вид там, де потрібна еталонна напруга, а пристрої, що живляться, вимогливі до якості живлення. Підключаються пристрої можуть бути самі різні: звичайні робочі станції, файлові сервери, мережеві пристрої та інше вимоглива до живлення обладнання.