Akit

0
419

Akit-це об’єднання професіоналів у сфері корпоративної підтримки. Багаторічний досвід і висококваліфікована команда вже більше 8 років забезпечує безперебійну роботу підприємств і організацій серед яких представництво Європейського Союзу в Україні, Бразильське консульство, Kimberly-Clark. Супутні послуги нашої компанії:

— Налаштування IP телефонії
— Послуга IT аутстаффінг (постійна присутність фахівця на місці в офісі клієнта
— Налаштування та встановлення систем відеоспостереження
— Монтаж і установка контролю доступу
Одним з основних переваг нашої компанії є те, що ми забезпечуємо підтримку Англійською мовою. Досить часто у різних компаній виникає необхідність в наймі кваліфікованих технічних фахівців без юридичного оформлення. Така ситуація виникає в різних представництвах іноземних компаній, у компаній для яких співробітники потрібні для виконання короткострокових ІТ-проектів або які не мають можливості збільшити штатну чисельність співробітників, але потребують їх для виконання своїх завдань. Дана послуга називається ІТ аутстаффінг. Детальніше на http://akit.com.ua/.

ІТ аутстаффінг (IT outstaffing) — це надання ІТ-фахівців для постійної роботи у вашому офісі, або виведення існуючого персоналу за штат вашої компанії. При цьому передбачається збереження вашими співробітниками свого місця роботи, своїх посадових обов’язків, притому, що за всіма документами вони будуть перебувати в штаті співробітників компанії «СофтРезерв». Таким чином, всі ваші можливі і справжні витрати, пов’язані з утриманням співробітників в штаті значно скорочуються. Ви отримуєте працівника і при цьому не обтяжуєте себе додатковою бюрократичною тяганиною, передоруча постійний контроль за ситуацією компанії «СофтРезерв».