Тепловентилятор купить

4-20-2017

 

images (1)

Ми надаємо Вам широкий вибір продукції від виробника Reventon. На нашому сайті Ви зможете знайти водяні тепловентилятори як для роботи в приміщеннях з нормальним середовищем, так і для агресивного середовища птахоферм, свиноферм і виробничих комплексів.

Принцип роботи обігрівача полягає в тому, що всередині корпусу розташовують нагріваючий водяний теплообмінник і вентилятор з двигуном. Теплоносій циркулює через теплообмінник нагріває проходить через нього повітря, який далі подається в приміщення за допомогою вентилятора.
У тепловентиляторах Reventon застосовані екологічно чисті матеріали, які роблять їх вони абсолютно безпечними для навколишнього середовища і для здоров’я Ваших співробітників.
Завдяки високим вимогам до якості роботи, ми враховуємо усі деталі ще на етапі виникнення ідеї і готові нести відповідальність за рівень виконаної роботи. Ми також пропонуемо, найкращій  тепловентилятор купить

Якщо у Вас з’явилося бажання придбати наші тепловентилятори Reventon, але залишилися які-небудь питання, що стосуються його ефективного застосування – ми з радістю допоможемо Вам виконати правильної підбір обладнання саме для Вашого об’єкта.
Наші фахівці завжди готові надасть грамотну консультацію.Результативно. Бездоганно. Вигідно.
Три цих слова – це основа роботи бренду Reventon Group. Кращі фахівці компанії забезпечують створення якісного і надійного продукту, щоб радувати Вас своєю ефективністю і доступною ціною.

Обладнання Ревентон міцно закріпилася на європейському ринку і стрімко просувається за його межі. Завдяки тому, що при виготовленні продукції використовуються сучасні технології, виробники пропонують гарантію 3 роки і довічну гарантію на корпус.
Система повітряного опалення необхідна для рівномірного і швидкого нагрівання великих приміщень з високими стелями. Тепловентилятори Reventon є найкращим рішенням якісного повітряного опалення.