Открытие Фирмы В Польше

0
336

Польща — динамічно розвивається країна-член ЄС з досить високим рівнем життя, лояльної фіскальною системою (можна отримати значні пільги, хоча Польщу офшором назвати не можна), менталітетом, близьким вітчизняному. Це далеко не всі аргументи на користь відкриття тут власної справи, але про все по порядку. Тому ми пропонуємо Открытие Фирмы В Польше а також Зарегестрировать фирму в польше.
Реєстрація компанії в Польщі може переслідувати різні цілі. В числі основних:

ведення бізнесу всередині країни;
бізнес-міграція;
розширення філіальної мережі за рахунок відкриття представництва в Польщі;
полегшення співпраці з польськими партнерами;
оптимізація податків.
на території Польщі
Залежно від поставленого завдання, робляться певні заходи, зокрема, в питаннях вибору організаційно-правової форми, складу засновників/співробітників і так далі. Згідно з польським законодавством, здійснювати підприємницьку діяльність в країні (засновувати ВП, ФОП) можуть громадяни ЄС, Швейцарії, Норвегії, Ліхтенштейну та СНД, якщо:

мають в Польщі ПМЖ / ВНЖ;
володіють Картою Поляка;
перебувають під державним захистом (визнані біженцями).
Відкриття фірми в Польщі також дозволено громадянам інших держав, включаючи Росію. Вони мають право реєструвати:

АТ;
командитне товариство;
ТОВ.
Найбільш цікаві іноземним громадянам Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia — аналог російського суспільства, відповідальність учасників якої обмежена їх вкладами. ТОВ можна відкривати практично в будь-якій сфері діяльності. Відповідальність лягає на фірму, яка ризикує майном, включаючи статутний капітал. До складу правління можуть входити родичі.