0
455

Реклама сайту в пошукових системах — це найнадійніший і найкращий спосіб залучити цільових покупців на сайт! Так як потенційні клієнти будуть самі вас знаходити за вигідними вам пошуковим фразам, а переходи цих людей говорять про те, що вони вже зацікавлені зробити на вашому сайті покупку.

Головне завдання наших послуг з просування сайту зробити так, що б на ваш сайт заходили тільки потенційні покупці! У нас найкраще продвижение сайта Украина.

Наступний етап робіт з розкрутки сайту буде на спрямований на збільшення цільових переходів на ваш інтернет магазин. У нас є можливість за невелику передоплату в 33$ дати вам спробувати перші місця в пошукових системах на наступний день, тим самим ви зрозумієте яка кількість дзвінків може бути в добу. Нижче детальна стоимость продвижения сайта.

Поисковое SEO просування сайту включає в себе:

1). Правильний і повний аудит сайту

2). Аналіз конкурентів і їх сайтів

3). Підбір ключових слів для вашої тематики, тобто ті фрази які набирають люди в пошукових системах.

4). Робота над зовнішньою оптимізацією сайту, що б він був на перших сторінках в пошукових системах за потрібними ключовими словами, тим самим ми забезпечимо цільовий потік клієнтів.

Скільки коштує просування сайту в Україні?

  • За роки роботи на ринку наша компанія зробила висновок, що реклама сайту в інтернеті повинна стартувати від 170$.
  • Також все залежить від конкуренції в певних тематиках, головне розуміти що ваші вкладені гроші збільшать ваш місячний дохід!

І не варто забувати найголовніше, компанія Seo-Hacker дає можливість спробувати топ 10 на наступний день після передоплати!