Аренда генератора

0
440

Компанія RENTAL POWER надає послуги оренди ( прокату ) генераторів і електростанцій. Дана послуга дає можливість у найкоротші терміни забезпечити електроенергією об’єкт будь-якої складності, від магазину або відділення банку, до котеджного містечка або заводу.

Наша компанія надає для своїх клієнтів прокат генераторів:

— бензинові генератори потужністю від 2 — 12 кВт вага станцій від 45 до 170 кг ( сюди входять генератори: безшумні, зварювальні, інверторні, мобільні, однофазні 220 В, трьох фазні 380 В ),

— дизельні генератори потужністю від 17 кВт до 500 кВт – вага станцій від 700 – 5000 кг ( сюди входять генератори: в шумозахисному кожусі, трьох фазні 380 В

Оренда дизель генераторів у нас – це просто, швидко та зручно: договір, рахунок і протягом декількох годин станція вже у вас на об’єкті.

Орендуючи генератор у нас, Ви завжди знаєте, яку реальну потужність надає RENTAL POWER. Ви можете вибрати електростанцію, як по потужності, так і за технічними характеристиками: якщо Вам потрібно 100 кВт основний потужності, Ви отримаєте саме 100 кВт. У нас найкраща аренда трехфазного генератора, а також прокат генератора круглосуточно.

Арена електростанції в нашій компанії, Ви можете бути на 100 % впевнені, що всі поставляються нами електростанції тільки від провідних Європейських і Японських виробників. Ми не працюємо з Російськими або Китайськими електростанціями. Все обладнання, що поставляється нами під послуги оренди, знаходиться в ідеальному стані і ЗАВЖДИ проходить повну перевірку і тестування на навантажувальному модулі безпосередньо перед відвантаженням обладнання.

Наша цінова політика відкрита і проста – Ви завжди зможете орендувати дизельну електростанцію саме за тими цінами, які представлені на сайті.

У компанії працюють тільки професіонали, які якісно і оперативно виконують всі свої зобов’язання. Довірте роботу фахівцям.