Wise Group

0
385

Ми об’єднали в собі кращих юристів, патентних повірених, незалежних оцінювачів та інших фахівців у галузі інтелектуальної власності, наприклад такі як оцінка корисних моделей торговая марка, що мають великий досвід робіт у сфері своєї діяльності, що дозволяє нам надавати допомогу в питаннях будь-якої складності і на високому професійному рівні. Ми об’єднали в собі кращих юристів, патентних повірених, незалежних оцінювачів та інших фахівців у галузі інтелектуальної власності. Для того, щоб отримати copyright (в перекладі — право на відтворення, право на створення копій) — потрібен документ. І не ми це вигадали! І наша країна і весь світ тАк живе: без документа Ви нічого і нікому не доведіть!.. Або доводити будете дуже довго і важко, якщо взагалі це у Вас вийде. Хоч на кожному розі і кажуть, що Авторське право (АП) виникає в момент створення і не потребує формальностей… Наш Вам добру пораду, як досвідчених фахівців, які побували вже не в одному десятку судів: «Хочете мати права? Так отримаєте документ про їх наявність саме у Вас!
У реєстрації АП на є свої особливості. Основна особливість: програми можуть містити просто величезна кількість коду. І частина цього коду може бути запозичена і тому важливо правильно розібратися, що з цього коду треба реєструвати. Друга особливість — для реєстрації АП потрібна «Інструкція користувача».
Щоб почати роботу з реєстрації авторського права на КОМП’ЮТЕРНУ ПРОГРАМУ необхідні наступні документи:
— Довіреність;
— Анкета;
— Інструкція користувача комп’ютерної програми.
Найчастіше, це 25 перших і 25 останніх сторінок вихідного коду. Але тим не менш, Ви маєте право подати на реєстрацію і весь програмний код.
— Документи, які можуть свідчити про факт і дату створення комп’ютерної програми;
— Якщо заявка подається на юрособу, то необхідно мати Договір з автором програми на розробку і передачу майнових прав цього юрособі.