Список лучших критовалютных бирж

0
289

Відразу обмовлюся, що ідеальної біржі криптовалют поки що не існує. На одній біржі вигідні умови введення фіатних коштів, але не зручні графіки і не безпечно, на інший шикарні графіки і дуже безпечно, але убогий набір монет, і так далі. Тому, в даній статті буде представлено кілька рейтингів бірж криптовалют за різними критеріями. У нас список лучших критовалютных бирж.

Для того, щоб вигідно завести рублі на криптовалютную біржу і почати торгувати, зазвичай потрібно два дії: купити биткоин або ефір за рублі на одній біржі і відправити його на другу торгів. Завести фіатні кошти в рублях на солідну біржу типу Poloniex або Bitfinex для громадянина РФ неможливо; більш того, багато великі біржі взагалі не працюють з фіатом. Тому на ці криптовалютные біржі потрібно заводити биткоин або ефір, які ви купите на якийсь інший, більш підходящої для введення рублів майданчику. Кращі біржі криптовалют, щоб купити биткоин за рублі
Комісії на ввід/вивід і курси криптовалют на біржах постійно змінюються. Вони можуть тимчасово припиняти роботу якогось напрямку чи змінювати розмір комісії – це нормально. Криптовалютные біржі постійно працюють над тим, щоб дати користувачам можливість зручно та вигідно завести кошти. Вони безпосередньо в цьому зацікавлені. Тому, перш ніж заводити фіат на біржу, щоб купити биткоин або ефір, ви повинні самостійно перевірити актуальні комісії і порівняти курси. Даний список бірж, допоможе вам отримати уявлення і виробити власну, вигідну стратегію введення і виведення.

Огляд CEX.IO
Cex.io – це молода крипто біржа, яка дуже швидко завоювала довіру, як одна з кращих майданчиків для введення фіата в рублях. Менеджмент біржі, з самого початку зробила ставку на низькі комісії на введення і роботу з картами резидентів РФ. На даний момент на біржі торгується 9 топових криптовалют (цього достатньо, щоб завести рублі і купити щось для подальшої роботи). Для введення і виведення фіата на цій біржі потрібно пройти верифікацію: надіслати скани документів. У нас є докладний огляд біржі CEX.IO тут, з описом процедури реєстрації та торгівлі.